Aktualności

Wprost Biznes o Meest: Od lokalnego gracza do globalnego lidera w branży pocztowo-logistycznej

28.05.2024

Historia sukcesu opowiedziana przez założyciela grupy Meest

W najnowszym artykule dla portalu Wprost Biznes Rostyslav Kisil,  założyciel i prezes grupy Meest, opowiada o historii i obecnym rozwoju firmy.

W 1989 roku grupa Meest rozpoczęła działalność jako firma świadcząca usługi dostawy przesyłek między Kanadą a Ukrainą. Dziś Meest dostarcza paczki do ponad 70 krajów na całym świecie, oferując najwyższy poziom obsługi oraz innowacyjne rozwiązania dla e-commerce. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o rozwoju Meest i naszej drodze do lidera w branży logistyki? Zapoznaj się z artykułem na stronie Wprost pod linkiem

Nie przegap okazji, aby zainspirować się historią sukcesu! 

Na tej stronie internetowej wykorzystujemy pliki cookie w celu zwiększenia Twojego komfortu użytkowania witryny. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności i Cookies .